• مشاوره و پشتیبانی واتساپ : 09309455654
  • alotamiratchi@gmail.com
 استخدام نیروی متخصص خدماتی در الو تعمیراتچی

مدیریت : پارسا اسدی کلمتی

شماره تماس : 09305947239

مشاهده رزومه

1126

بازدید

استخدام نیروی متخصص خدماتی در الو تعمیراتچی

الو سلام تعمیراتچی؟ خوبید.سلامتید.امیدوارم هرکجای کشور که هستید حالتون خوش باشه / تعمیراتچی ها و خدماتی های عزیز.میخام از یک مجموعه خدماتی و تبلیغاتی بهتون خبر بدم بنام:

الو تعمیراتچی

با پرداخت 1 میلیون سالانه سایتتو صفحه اول گوگل داشته باش...

کار از کسی نگیر خودت سایتتو آگهیتو عمری داشته باش

دو نمونه آمل و آبادان که در انحصار اقای فرهاد گدزاد و سالم نواصر شدن ...

الوتعمیراتچی، یک سامانه ثبت شده و منحصرا متعلق به گروه الو تعمیراتچی می باشد؛ همکاران محترم و تعمیرکاران مجاز در شهرهای دیگر که مایل به استفاده از سایت الو تعمیراتچی برای مشتریان و کاربران شهر خود هستند، برای رونق کسب و کار خود و همچنین برای عضو خانواده  الو تعمیراتچی شدن می توانند با ورود به صفحه ثبت نام و پر کردن فرم، درخواست خود را ارسال نمایند.

برای ثبت نام ابتدا تماس بگیرید  :

09309455654

این استارتاپ جوان برای انجام سفارشات همواره به متخصصینی مانند شما نیازمند است که سفارشات نمایندگی سرویس و تعمیرات و خدمات در الو تعمیراتچی مردم را به خوبی و در زمان مناسب انجام دهید.

الو تعمیراتچی یک بازاریاب قوی برای همه ی استاد کاران، متخصصین و خدماتی های سطح ایران است که با تبلیغات از کل ایران درخواست هایی از خدمات و تعمیرات و 400 خدمت دیگر را میگیرد و آن درخواست ها را به متخصصین همان رشته میدهد تا انها انجام دهند.

شما با ثبت نام در سامانه الو تعمیراتچی به عنوان متخصص و یا استادکار در صورت درخواست نمایندگی خدمات یا هر خدمتی در حوزه فعالیت شما بلافاصله به شما اطلاع داده میشود تا برای انجام آن درخواست زمانی را تعیین کرده و آن را انجام دهید.

عزیزیانی که بعد از مصاحبه و گزینش توسط کارشناسان ما تایید صلاحیت میشوند دارای میزکاری یا پنل کاربری مجزای خود میشوند و میتوانند تبلیعات و بازار کار خود را در الو تعمیراتچی در صفحه اول گوگل بنمایش بگذارند و با سایر شرکت های خدماتی در گوگل رقابت کنند.

یک پنل کاربری برای مثال براتون میزارم ببینید ما این مدلی برا خدماتی ها تبلیغات میکنیم

یه مدل داریم اینطوریه / آنچه عیان است چه حاجت به بیان است / رو لینک پایین کلیک کن و عشق و صفا کن

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در آمل

نگم برات که یه مدل دیگه داریم توی استارت آپ دیگمونه "پرشین سرویس" اینو حتما ببین یه کار تکه و دیگه این مدلیشو بنده که 13 سال توی این کارم به جرات میگم جای دیگه ندیدمه

 کلیک کن قول میدم حالا این چند ثانیه رو ضرر نمیکنی

نمایندگی تعمیرات یخچال در آمل


با الو تعمیراتچی کسب درآمد کنید

الو تعمیراتچی به خلاقیت و ایده پردازی و مدیریت مهندس نرم افزار: آقای پارسا اسدی کلمتی در ابتدا برای این کار خود را شروع کرد که خدماتی هایی که جا یا مغازه ندارند و یا میخواهند از تخصص خدمات و تعمیرات استفاده شود اما برای شروع کار جوانان متخصص کشور که سرمایه ای ندارند حمایت شود در الو تعمیراتچی شما بدون هیچ هزینه ای اضافی کسب درآمد میکنید.

(1 میلیون شما هزینه صفحه سازی شما خواهد شد)

شما میتوانید در الو تعمیراتچی به صورت پاره وقت برای خدمات و تعمیرات الو تعمیراتچی هم کسب درآمد کنید و نیاز نیست تمام طول روز در خدمت الو تعمیراتچی باشید.

ما فقط زمانهایی که در حوزه شما کاری مرتبط با شما داشته باشیم با شما تماس میگیریم و حتی اجباری در انجام آن کار هم نیست پس یک ثبت نام بی درد سر خواهید داشت.

استخدام بدون هزینه برای شما

همونطور که گفتیم الو تعمیراتچی برای شما هزینه ای ندارد و تا زمانی که کاری برای شما پیدا نکند با شما کاری ندارد و هیچ هزینه ی اولیه ای هم از شما دریافت نمیکند.

انجام کار خدمات و تعمیرات در شهر شما با کیفیت همان سرمایه گذاری الو تعمیراتچی بر شما و این استارتاپ است.

شما برای انجام هر درخواست خدمات و تعمیرات در شهر شما از طرف الو تعمیراتچی مبلغی رو دریافت میکنید که الو تعمیراتچی درصدی از دستمزد را به عنوان پورسانت معرفی و پیگیری ها از شما میخواهد.

این درصد قبل از عقد قرارداد با شما درمیان گذاشته میشود.

در چند خدمت هم زمان فعالیت کنید

 

الو تعمیراتچی بیش از 100 خدمت به صورت آنلاین در اختیار مشتریان میگذارد و استادکاران و متخصصین میتوانند همزمان هم در خدمات و تعمیرات در شهر شما و هم چندین خدمت مرتبط یا غیر مرتبط را برای خود انخاب کرده و برای سفارشات آنها در حوزه فعالیت خود اعلام آمادگی کنند

این خدمات شما در طول فعالیت شما برای الو تعمیراتچی قابل تغییر است و میتواند بیشتر و یا کمتر شود

بهترین شوید و پیشرفت کنید

 

الو تعمیراتچی یک فضای رقابتی در بین متخصصین خود به وجود اورده است که شما میتوانید بهترین شوید و با کسب آرای مثبت مردم در خدمات و تعمیرات در شهر شما و حتی خدمات دیگر به سمت خود کارهای بیشتری را دریافت کنید.

پس از اجرای خدمات و تعمیرات در شهر شما یا هر خدمت دیگری توسط مجری و متخصص کاربر و مشتری به شما امتیازی از 1 تا 5 میدهد که این به مجموع امتیاز های شما اضافه میشود.

این امتیازات میزان رضایت مشتری از کارخدمات و تعمیرات در شهر شما یا هر خدمت دیگری را نشان میدهد و در لیست انتخاب متخصص شما را در رتبه ی بالاتری نشان میدهد و مشتری این رتبه و رضایت از کار شما را میبیند در نتیجه شما را برای انجام درخواست خود انتخاب میکند.

جهت استخدام با ما تماس بگیرید

09309455654

 

تا اینجا اومدی نمیخای رفقای الو تعمیراتچیو ببینی؟crying

مجموعه های خدماتی که الو تعمیراتچی با آنها تعامل و همکاری و پیوند کولالانسی دارد laugh

شرکت خدمات سراسری o3am

استارت آپ  پرشین سرویس

مجموعه خدماتی جنوب  اهواز تعمیرکار

مجموعه خدماتی شمال   الو فرهاد

 

آخرین پست ها


تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر لباسشویی در شاهین شهر

تعمیر ظرفشویی در زرین شهر

تعمیر ظرفشویی در زرین شهر...

نیاز است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی در زرین...


تعمیر ظرفشویی در بهارستان

تعمیر ظرفشویی در بهارستان...

در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی در بهارستان می بایست...


تعمیر یخچال در بهارستان

تعمیر یخچال در بهارستان...

در مجموعه ما متخصصین با تجربه و ماهری وجود...


تعمیر یخچال در فولاد شهر

تعمیر ظرفشویی در شاهین شهر

تعمیر ظرفشویی در شاهین شهر...

در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی در شاهین شهر، ابتدا...


تعمیر ظرفشویی در سپاهان شهر

تعمیر ظرفشویی در سپاهان شهر...

 می‌توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود در سپاهان شهر...